Drone Eğitimi & İHA 0 ve İHA 1 Ticari Pilot Ehliyeti

HUBSAN A.Ş. kurulduğu günden itibaren son kullanıcıların Drone ile olan bağını kuvvetlendirmeyi her kullanıcının hem bütçesine hemde kullanımına uygun drone modeline sahip olmasını temel amaç edinmiştir. SYMA, MJX RC, Autel Robotics ve Xiaomi FİMİ gibi dünyaca ünlü drone markalarını bünyesine katmış ve Sadece Türkiye’ye Özel Türkiye’de tasarlanan ve Çin’de üretimi sağlanan Aden marka drone modellerini dronseverlerin kullanımına sunmuştur.

Drone Eğitimi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Yıldırım Beyazıd Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Kayseri Erciyes Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi TED Okulları, LİV Koleji, KKB, BBC Global, Boyner Grup, Kanal 24  ve birçok kurumsal firmanın çözüm ortağı olmuştur.

Ticari Pilot Eğitimi kapsamında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından TR-İHA-E-33 yetkisi ile İHA 0 ve İHA 1 Ticari Pilot Ehliyeti vermeye yetkili Drone Firmasıdır.

Bünyesinde Çin ve Polonya’da özel eğitim almış personeli ile Profesyonel Eğitim Hizmeti veren Hubsan, çağıyla yarışan ve tüm yenilikleri bünyesine uyarlayarak Drone ve İnsansız Hava aracı hakkında profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.