Temel Vazgeçilmez Değerlerimiz

Daha iyi bir gelecek için ödev ve sorumluluklarımızın farkındayız.

Davranışta Dürüstlük

Dürüstlük, ahlaki veya etik ilkelere sıkı sıkıya bağlı kalmaktır. Hubsan A.Ş. olarak kurulduğumuz ilk günden beri, ilkelerimize bağlılığımız ile koyduğumuz hedeflere emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Büyüdükçe her bir personelimize aşılanan doğru ile yanlış arasındaki farkı bilmek ve her zaman zorda olsa doğru olanı yapmaya çalışmak bizi emsallerimiz arasında güçlü kılmaktadır.

Hubsan A.Ş. olarak görevimizi başarmak ve hedeflerimize ulaşmak için bir ekip olarak çalışıyoruz. Etkili bir ekip olarak çalışmak için, o ekipteki her bir personelin doğru şeyi yapacağına dair dürüstlüğüne güveniyoruz.

Eylemde Mükemmellik

Girişim yaptığımız her alanda ve yapmaya çalıştığımız her işte mükemmellik tamamiyetten önce gelmektedir. Hubsan A.Ş. olarak Eylemde Mükemmellik anlayışımız bizi uzun vadeli, yükselen ivmeli bir başarı ve performans sarmalına iterek, bizi iyileştirme ve yenilik için sürekli çalışmaya yönlendiriyor. Yapılan projeler hayata geçirildiğinde devam eden kalite kontrol testleri, bekleneni karşılama durumu, tamamlanan projelerde içinde bulunduğu zamanın gereksinimleri ile oluşan eksiklikler giderilerek yapılacak güncellemeler dahil her şey mükemmeli üretme ve mükemmel hizmeti sunma amacı ile yapılmaktadır. Şirket içi Eğitimler ile eğitilen Personelimiz ve işbirliği yapmayı seçtiğimiz firmalar bizim ile aynı şekilde kusursuz hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

https://www.hubsan.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/hubsanlogo-250-75-siyah.png
İlk günkü azim ve kararlılıkla ülkemize ve geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Bültene Kayıt Olun

    Abone olarak amatör insansız hava aracı için bülten güncellemelerimize erişebilirsiniz.