İlk Hobi Drone Modeli

Firmamız, Türkiye'nin ilk yerli hobi drone modeli olan Aden E58 firmamız tarafından Ankara Ostim Organize Sanayii Bölgesinde tamamen yerli imkanlarla üretilmiştir.


Türk çocuğu!
Her işte olduğu gibi, havacılıkta da, en yüksek düzeyde seni bekleyen yerini, az zamanda, dolduracaksın.

― Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Ülkemizde hobi ve amatör amaçlı havacılığın geliştirilmesi konusunu ciddiye alıyoruz. Tüm engellemelere rağmen bu işi geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz.

― Yasin Altıntaş
https://www.hubsan.com.tr/wp-content/uploads/2017/11/501a-dark-1_06.png
aden-e58-1

Aden E58, ülkemizde üretilmiş ilk hobi drone modeli olmakla birlikte, basit kumanda kontrol fonksiyonlarını yürüten yazılımlar tamamen yerli imkanlarla ülkemizde, ülkemiz mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Aden DronesAden E58

https://www.hubsan.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/1-aden_e58_pro_gps_drone.jpeg

Aden E58 Pro, gerek kamera yazılımları gerekse GPS koordinatlarını bularak 1 kilometrelik bir menzile ulaşabilen ve ülkemizde üretilen yerli drone modelimizdir. Ülkemizde yerli imkanlarla üretilen ve daha uzun bir menzile ulaşabilen daha profesyonel bir cihaz bulunmamaktadır.

Aden DronesAden E58 Pro GPS özellikli Drone

aden-e58-1

Diğer Drone Ürünlerimiz

Bazı ürünlerin tamamını üretemesek bile büyük katkılar sunarak ürettiğimiz diğer ürünlerimiz

Agraden Zirai Serisi İlaçlama Drone Modellerinin Gövde Tertibatı Tarafımızca Üretilmektedir. Montajı ülkemizde tamamlanan diğer parçalarla uçuşa hazır halde satışı yapılmaktadır.

Agraden SerisiZirai Drone Modelleri

Gorilla drone modelleri, gerek engel sensörleri gerekse kameralarının kumanda üzerinden hareket ettirilmesiyle daha fazla kontrol imkanı sunan diğer drone markamızdır. Bu modelimizin montajı ülkemizde yapılmaktadır.

Gorilla SerisiFalcon Drone

Sabit Kanatlı İHA modellerimiz ile ülkemizde güvenlik alanında bir çok çözüm sunmaktayız. Sunduğumuz çözümler aynı zamanda kenevir ekimi tespiti konusunda da yarar sağlamaktadır.

Sabit KanatlılarGörüntüleme

Haritalandırma çözümleri sunabilmek için gerek döner kanat gerekse sabit kanatlı çözümlerimiz, talebe göre şekillendirilmektedir. Hava fotoğrafçılığı konusunda ülkemizin en uzman kadrosuna sahibiz.

GörüntülemeSabit ve Döner Kanat

https://www.hubsan.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/hubsanlogo-250-75-siyah.png
İlk günkü azim ve kararlılıkla ülkemize ve geleceğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Bültene Kayıt Olun

    Abone olarak amatör insansız hava aracı için bülten güncellemelerimize erişebilirsiniz.